« Katalog stron / Kartki / elektroniczne

  :: Dodaj stronę  


» Kartki na każdą okazję

Kartki na każdą okazję Kartki elektroniczne to przyszłość! Za pośrednictwem internetu można bowiem przesyłać wszystko, czemu więc nie życzenia? E-kartki można wysyłać na wiele okazji: urodziny, imieniny, Walentynki, Boże Narodzenie itp. Wystarczy tylko kilka minut, a elektroniczna kartka, trafi bezpośrednio do adresata!
PageRank: 2 - wieciej: Kartki na każdą okazję
http://www.kartkianimowane.pl/ | link nie działa/spam?


» Kartki Internetowe - wyślij kartki swoim znajomym

Kartki Internetowe - wyślij kartki swoim znajomym Dziwne kartki internetowe.. nazwa mowi chyba wszystko.. ;-) wyslij kartki internetowe wszystkim swoim znajomym.. Kartki internetowe to najprostrzy sposob na sprawienie komus radosci. Nasze kartki internetowe ciesza sie ogromna popularnoscia. Pamietaj.. najlepsze kartki.. to dziwne kartki !
PageRank: 1 - wieciej: Kartki Internetowe - wyślij kartki swoim znajomym
http://kartki.reakcja.net/ | link nie działa/spam?


» Elektroniczne kartki: humor e-cards

Elektroniczne kartki: humor e-cards Wyślij zabawny obrazek jako e-cards! Poczekaj na specjalną okazję lub wyślij bez okazji. Poprawa humoru gwarantowana.
PageRank: 1 - wieciej: Elektroniczne kartki: humor e-cards
http://www.kartki.rysunki.pl/ | link nie działa/spam?


» E-kartki imieninowe

E-kartki imieninowe E-kartki imieninowe to podwójna wygoda nie dość, że są szybkie to jeszcze posiadają ciekawe i dzięki pomysłowości ich twórców oryginalne życzenia oraz animacje. Ten sposób przesyłania powinszowań nie zajmuje dużo czasu i dostarcza wiele radości zwłaszcza przy wyborze śmiesznej kartki. Każdy z nas ma lepsze i gorsze dni, dlatego warto takim drobiazgiem poprawić sobie i innym osobom humor a jeśli dodatkowo, okazją do tego są imieniny frajda jest podwójna.
PageRank: 1 - wieciej: E-kartki imieninowe
http://www.kartkiimieninowe.pl/ | link nie działa/spam?


» Ładne kartki noworoczne

Ładne kartki noworoczne Czy wtedy przyszło ci do głowy, że za kilkanaście lat będziesz mógł pozdrawiać, życzyć i pamiętać za pośrednictwem Internetu? Flash kartki, współczesna odpowiedź na te tradycyjne doręczane przez pocztę. Kolorowa alternatywa ze śmiesznymi obrazkami, serdecznym słowem, zmieniającymi się obrazkami mknąca z mega szybkością za pośrednictwem nowoczesnych łączy. Wybierasz, klikasz, piszesz kilka słów, bądź korzystasz z gotowych sentencji, wpisujesz adres mailowy odbiorcy i wysyłasz.
PageRank: 1 - wieciej: Ładne kartki noworoczne
http://www.kartynoworoczne.pl/ | link nie działa/spam?


» Śmieszne kartki internetowe

Śmieszne kartki internetowe Elektroniczne kartki z humorem to doskonały wyraz pamięci o drugiej osobie. Okazji ku temu jest wiele - urodziny, imieniny, święta, dzień ślubu, czy Dzień Matki. Z kolei zabawne animacje czy e-kartki ze zwierzętami to idealny pomysł, aby poprawić humor np. przyjaciółce.
PageRank: 1 - wieciej: Śmieszne kartki internetowe
http://www.xn--miesznekartki-vrc.pl/ | link nie działa/spam?


» E-kartki na każdą okazję

E-kartki na każdą okazję Okazyjne kartki elektroniczne to obecnie bardzo popularny sposób na wyrażenie swoich uczuć, czy pamięci o drugiej osobie. Okazji ku temu jest wiele, jednak do tych najczęstszych niewątpliwie należą urodziny, imieniny czy święta. Powodzeniem cieszą się również śmieszne e-kartki.
PageRank: 1 - wieciej: E-kartki na każdą okazję
http://www.pocztowkielektroniczne.pl/ | link nie działa/spam?


» Upominki na Mikołaja

Upominki na Mikołaja Miły upominek dla bliskiej osoby na dzień św. Mikołaja. Kartki mikołajkowe to szybki i łatwy sposób, aby powiedzieć komuś, że o nim pamiętasz. Na naszej stronie znajdziesz ponadto strój św. Mikołaja i Śnieżynki, a także najlepsze mikołajkowe prezenty dla dzieci i nie tylko. Zapraszamy!
PageRank: 1 - wieciej: Upominki na Mikołaja
http://www.xn--kartkimikoajkowe-syc.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed