« Katalog stron / Kartki / elektroniczne

  :: Dodaj stronę  


» Wirtualne kartki na wszystkie okazje! Wyślij darmową kartkę Internetow

Wirtualne kartki na wszystkie okazje! Wyślij darmową kartkę Internetow Wirtualne kartki na różne okazje: kartki imieninowe, kartki miłosne, kartki ślubne, kartki świąteczne, kartki urodzinowe, kartki z wakacji, kartki ze zwierzętami, kartki na halloween
PageRank: 0 - wieciej: Wirtualne kartki na wszystkie okazje! Wyślij darmową kartkę Internetow
http://kartki.p3.pl/kartki,swiateczne.html | link nie działa/spam?


» Kartki elektroniczne-Punkt Widzenia

Kartki elektroniczne-Punkt Widzenia Kartki Elektroniczne dla Ciebie! Wysyłaj Kartki do Przyjaciół, Sympatii czy Znajomych... znajdziesz tu kartki romantyczne, wielkanocne, świąteczne, walentynki, kartki z kwiatami i wiele innych,kartki elektroniczne, e-kartki,forum wielotematyczne,klub samotnych serc,zloty forumowiczów,galerie zdj
PageRank: 0 - wieciej: Kartki elektroniczne-Punkt Widzenia
http://lesforum.webd.pl/kartki/upload/ | link nie działa/spam?


» Kartki internetowe

Kartki internetowe Pocztówki, kartki okazyjne, w końcu ekartki – są różne formy i sposoby przekazania komuś życzeń na piśmie. Obdarowywanie się kartkami to bardzo miła i potrzebna tradycja. Jeśli zadamy sobie nieco trudu, żeby znaleźć odpowiednią kartkę, wymyślić życzenia i przekazać osobiście lub wysłać ją do bliskiej osoby na pewno sprawimy jej dużą radość. Będzie to dowód na to, że jest doceniania i ważna. Zarówno kartki online, jak i te tradycyjne są zawsze miłą niespodzianką i dobrym sposobem na to, żeby przekazać drugiej osobie coś ważnego, co często trudno wyrazić słowami. Oczywiście można złożyć również w tej formie śmieszne życzenia. Wiele zależy od okazji i od charakteru osoby do której mają one być skierowane.
PageRank: 0 - wieciej: Kartki internetowe
http://www.ekartki.com.pl/ | link nie działa/spam?


» Internetowe kartki

Internetowe kartki Kartki internetowe, elektroniczne na każdą okazję. Kartki imieninowe, na urodziny, świąteczne, na Boże Narodzenie, Wielkanoc, na Dzień Kobiet, na Dzień Mamy, Dzień Ojca, Dzień Babci i Dzień Dziadka, Walentynki. Kartki tradycyjne, śmieszne, dowcipne, kartki flash. Bądź w kontakcie, pokaż innym, że ich kochasz, wysyłaj kartki.
PageRank: 0 - wieciej: Internetowe kartki
http://www.ikartki24.pl/ | link nie działa/spam?


» Elektroniczne kartki na Dzień Ojca

Elektroniczne kartki na Dzień Ojca Czasami bywa tak, że dzieci w pewnym wieku zaczynają mieszkać daleko od rodziców. Może się zdarzyć, że nie mogą odwiedzić Taty w dniu jego święta. Wtedy dobrym pomysłem może okazać się przesłanie kartki online. Wystarczy wybrać najładniejszą w jednym z serwisów internetowych, wpisać życzenia i adres
PageRank: 0 - wieciej: Elektroniczne kartki na Dzień Ojca
http://236.pl/ | link nie działa/spam?


» Okolicznościowe kartki elektroniczne

Okolicznościowe kartki elektroniczne Kartka elektroniczna jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które prowadzą intensywny tryb życia, ale nie tylko, bo dobrze wiemy że łatwo jest zapomnieć o wysłaniu kartek do bliskich na święta. W internecie na szczęście możemy znaleźć te animowane, z humorem i te formalne.
PageRank: 0 - wieciej: Okolicznościowe kartki elektroniczne
http://www.kartka-internetowa.pl/ | link nie działa/spam?


» E-kartki dla Ewy

E-kartki dla Ewy Wigilia - to dzień imienin wszystkich kobiet noszących imię Ewa. Bliska nam solenizantka powinna od nas dostać kartkę tradycyjną lub elektroniczną z serdecznymi życzeniami oraz jakiś miły prezent.
PageRank: 0 - wieciej: E-kartki dla Ewy
http://www.imieninyewy.pl/ | link nie działa/spam?


» Kartki na imieniny Sebastiana

Kartki na imieniny Sebastiana Z okazji imienin Sebastiana, przypadających m.in. 20 stycznia, warto podarować solenizantowi ciekawą kartkę imieninową; czy to tradycyjną, czy elektroniczną.
PageRank: 0 - wieciej: Kartki na imieniny Sebastiana
http://www.sebastian.com.pl/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed