Ładne i gotowe kartki na Walentynki. Wyślij ukochanej osobie elektronicznie kartkę walentynkową. Pamiętaj Walentynki już 14 lutego!

« Katalog stron / Kartki / walentynkowe

  :: Dodaj stronę  


» Infoludek.pl - Kartki

Infoludek.pl - Kartki Infoludek.pl - Szczeciński Serwis Informacyjny - e-kartki - Wyślij ukochanej osobie, przyjacielowi, kartkę z naszego serwisu. Kartki walentynkowe, świąteczne, wielkanocne i inne.
PageRank: 0 - wieciej: Infoludek.pl - Kartki
http://www.infoludek.pl/kartki/kategoria/walentynkowe | link nie działa/spam?


» Walentynkinki iPoczta.pl

Walentynkinki iPoczta.pl Kartki walentynkowe ipoczta.pl.
PageRank: 0 - wieciej: Walentynkinki iPoczta.pl
http://ipoczta.pl/index.php?kategoria=113 | link nie działa/spam?


» Walentynkowe Kartki Elektronicznie

Walentynkowe Kartki Elektronicznie Kartki Elektroniczne dla Ciebie! Wysyłaj Kartki do Przyjaciół, Sympatii czy Znajomych... znajdziesz tu kartki romantyczne, wielkanocne, świąteczne, walentynki, kartki z kwiatami i wiele innych...
PageRank: 0 - wieciej: Walentynkowe Kartki Elektronicznie
http://kartki.albercik.pl/index.php3?show=walenty | link nie działa/spam?


» Moda ślubna

Moda ślubna Ślub -jakże istotne wydarzenie w naszym życiu. Tego dnia bardzo ważne jest aby dobrze wyglądać. Przywiązują do tego wagę zarówno Pani Młoda jak i Pan młody, co zresztą leży w zwyczaju gości weselnych. Modna i niezwykła musi być sukienka ślubna, dodatki ślubne także powinny być na topie.
PageRank: 0 - wieciej: Moda ślubna
http://www.suknie.org.pl/ | link nie działa/spam?


» Miłosna walentynka

Miłosna walentynka Jeszcze kilka lat temu w związku ze świętem zakochanych listonosze mieli ręce pełne roboty, bowiem rozgrzanych do czerwoności kartek wysyłano całą masę. Obecnie sytuacja się nieco zmieniła, gdyż stawiamy na nowoczesność i przesyłamy sobie życzenia, także przy wielu innych okazjach drogą elektroniczną. W ten sposób kartka dociera do adresata tego samego dnia a my nie musimy kupować znaczka i udawać się na pocztę. Oczywiście te tradycyjne kartki mają swój urok, jednak wysyła się ich już znacznie mniej.
PageRank: 0 - wieciej: Miłosna walentynka
http://www.walentynka.eu/ | link nie działa/spam?

  strona:  1 | 2 | 3 | 4 |


Hosting by dsl.pl, powered by Reklama w internecie tadu.pl i Katalog qlWeb rss feed